2.9.2023 - West Cup - 2.etapa | ||
Kategorie: T3 3.20 km, 85 m, 7 kontrol | ||
1. | Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n | 28:07 |
2. | Skalický David 0190010 ra15 | 45:45 + 17:38 |
3. | Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary | 50:57 + 22:50 |
4. | Čížik Marek KAM7501 C OK Kamenice | 53:30 + 25:23 |
5. | Kovandová Veronika 0190009 ra15 | 55:20 + 27:13 |
6. | Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha | 59:04 + 30:57 |
7. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 61:35 + 33:28 |
7. | Haková Magda PGP7651 C SK Praga | 61:35 + 33:28 |
9. | Houbová Hana KRL8251 C Kometa Kralovice | 62:51 + 34:44 |
10. | Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha | 66:08 + 38:01 |
11. | Andrš Matěj 0030007 TJ Radon Vysoká Pec | 68:01 + 39:54 |
12. | Kroužil Tomáš 0190006 ra15 | 68:49 + 40:42 |
13. | Tříska Jiří VPM7402 C KOS Slavia Plzeň | 68:52 + 40:45 |
14. | Černá Pavla VPM8250 KOS Slavia Plzeň | 71:30 + 43:23 |
15. | Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 72:22 + 44:15 |
16. | Olisauske Edita 0180002 Berliner TSC | 73:19 + 45:12 |
17. | Hašková Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň | 76:06 + 47:59 |
18. | Romová Kateřina KRL8051 C Kometa Kralovice | 76:37 + 48:30 |
19. | Buroň David 0190011 ra15 | 81:26 + 53:19 |
20. | Lebeda Stanislav 0030037 TJ Radon Vysoká Pec | 83:20 + 55:13 |
21. | Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:21 + 55:14 |
22. | Hřebačka David 0190003 ra15 | 84:14 + 56:07 |
23. | Prinz Tomáš MLA8100 C MLOK Mariánské Lázně | 86:02 + 57:55 |
24. | Lampa Radek 0190001 ra15 | 92:24 + 64:17 |
25. | Pokorná Tereza KPY0552 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 96:38 + 68:31 |
26. | Hrdoušek Libo 0190002 ra15 | 97:32 + 69:25 |
27. | Knot Petr KRL7901 C Kometa Kralovice | 98:09 + 70:02 |
28. | Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 101:57 + 73:50 |
29. | Žežulková Jana DKP8763 C Oddíl OB Kotlářka | 104:11 + 76:04 |
30. | Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň | 104:16 + 76:09 |
31. | Svitáček Ladislav 0030034 TJ Radon Vysoká Pec | 107:29 + 79:22 |
32. | Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice | 110:42 + 82:35 |
33. | Dudová Agnieszka DKP8152 C Oddíl OB Kotlářka | 117:05 + 88:58 |
34. | Merunková Barbora 0070001 - | 123:44 + 95:37 |
35. | Kovalyuk Oleg 0190008 ra15 | 133:42 + 105:35 |
36. | Bártová Kori 0060003 Bártovi | 143:17 + 115:10 |
Trojčák Daniel VSP6510 USK Praha DISK | ||
Havlová Kateřina 0190004 ra15 DISK | ||
Kameníková Petra KPY8050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Černá Lucie LPM8354 C OK Lokomotiva Plzeň DISK | ||
Petricov Maxim 0190007 ra15 DISK | ||
Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice DNS | ||
Váchová Ilona 0170001 Ski klub Karlovy Vary, DNS | ||
Krsová Ivana 0150001 321start DNS | ||
Zlochová Viktorie 0190005 ra15 DNS | ||
Prinzová Nikola MLA8150 C MLOK Mariánské Lázně DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |